tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Quadowy Święty Mikołaj - świąteczna akcja vlogera

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.12, 11:27 Drukuj

Autor "Quadowego Vloga" postanowił wcielić się w rolę Świętego Mikołaja i ruszył w trasę po swoim mieście, rozdając maskotki. Akcja spotkała się z bardzo przychylnymi reakcjami mieszkańców.

Na Quadowym Vlogu znajdziecie serię filmów, na których autor dzieli się swoją pasją do nietypowych czterech kółek i pokazuje świetne trasy w okolicach Kolbuszowej. To naprawdę bardzo pozytywny, zakręcony gość, który skutecznie odczarowuje nadszarpnięty wizerunek typowego polskiego quadowca. Jego świątecznej akcji rozdawania pluszowych misiów można tylko przyklasnąć, a miny obdarowanych dzieci mówią same za siebie - róbmy to częściej!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę