tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quad Golden Cup 2009 - wyniki NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Quad Golden Cup 2009 - wyniki

Autor: Eristof 2009.07.16, 16:07 1 Drukuj

Podwójny pech zespołu Sobczyk Quad Racing Team. Roman Miłkowski zwycięzcą „Krokowej"

W ubiegły weekend, 11. i 12. lipca w miejscowości Sobieńczyce w gminie Krokowa odbyły się największe w Polsce zawody Cross Country quadów - Międzynarodowy Quad Golden Cup. We wszystkich trzech klasach łącznie wzięło udział 31 zawodników.

NAS Analytics TAG

W klasie Golden Cup już kwalifikacje dały przedsmak tego, co będzie się działo podczas wyścigów. Najlepsze czasy okrążenia uzyskali Paweł Sobczyk (2:55:012) i Adam Wężyk (2:57:526) i jako jedyni pokonali nitkę toru w czasie poniżej trzech sekund. Niestety pod koniec treningu kwalifikacyjnego w quadzie młodszego z członków zespołu Sobczyk Quad Racing Team awarii uległa skrzynia biegów i na tym zakończyły się zawody dla utalentowanego 16-latka.

Pierwsze trzy biegi przebiegły pod dyktando zdobywcy pole position, ale i dla niego zawody okazały się pechowe. Podczas ostatniego wyścigu, w maszynie Pawła także nawaliła skrzynia biegów i pękł karter silnika, przez co nie dojechał do mety. Duża przewaga, którą płocczanin zdobył w poprzednich wyścigach, pozwoliła mu na zajęcie trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej zawodów. Na pierwszym i drugim miejscu plasowali się odpowiednio Roman Miłkowski i Klaudiusz Rostowski Junior. Szczegółowe wyniki z wyścigów wszystkich klas znajdziecie tutaj .

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Quad Golden Cup 2009 Adam WezykQuad Golden Cup 2009 aleja serwisowa
Quad Golden Cup 2009 Czajkowski SobczykQuad Golden Cup 2009 Honda trx 450
Quad Golden Cup 2009 Pawel SobczykQuad Golden Cup 2009 Sobczyk na Hondzie TRX
Quad Golden Cup 2009 Sobczyk PawelQuad Golden Cup 2009 Sobienczyce wyscig
Quad Golden Cup 2009 ublocony zawodnikQuad Golden Cup 2009 wyscig
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę