tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Puchar Suzuki GSX-R 2010
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Puchar Suzuki GSX-R 2010

Autor: Informacja prasowa 2010.01.27, 16:17 1 Drukuj

Suzuki Motor Poland wraz z GRANDys Duo organizują w tym roku 4. edycję Pucharu Suzuki GSX-R. Wzorem lat ubiegłych, całość rozgrywek będzie podzielona na dwie klasy - do 600 ccm i powyżej 600 ccm. Obie kategorie pojadą w jednym wyścigu, a wszystkie osiem startów rozegranych zostanie podczas Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na torze Poznań, w tym dwa prawdopodobnie na lotnisku w Modlinie.

W Pucharze Suzuki GSX-R będą mogli uczestniczyć motocykliści bez licencji lub posiadający licencję B. W wyścigach nie będą mogli brać udziału zwycięzcy ubiegłorocznej edycji oraz zawodnicy, którzy w ostatnich pięciu latach nabyli uprawnienia do uzyskania licencji A lub osiągnęli podobne kryteria czasowe startując w pucharach Suzuki lub Yamahy.

Regulamin techniczny będzie wzorowany na regulaminie klasy „Rookie". Nagroda główna pozostaje jeszcze tajemnicą, jednak z pewnością będzie bardziej atrakcyjna, niż nagroda w ostatniej edycji. Dla pozostałych uczestników zawodów, oprócz pamiątkowych pucharów przewidziane są nagrody rzeczowe. Informacje o pakietach oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Pucharu Suzuki GSX-R

Terminy wyścigów Suzuki GSX-R w sezonie 2010:

Miejsce: Data: Liczba wyścigów:
Modlin lub Poznań 30. kwietnia-2. maja lub 7-9. maja 2
Poznań 6-8. sierpnia 2
Poznań 20-22. sierpnia 2
Poznań 17–19. września 2


  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo
yam paw
logo rutmar
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Lisek 27/01/2010 20:16

Znów to samo?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę