tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przewody hamulcowe w oplocie HEL Performance
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przewody hamulcowe w oplocie HEL Performance

Nasza firma jest wyłącznym importerem przewodów HEL Performance do Polski. Kupisz u nas przewody dedykowane do konkretnych modeli jak i zamówisz przewody nietypowe. Gwarantujemy najwyższą jakość potwierdzoną dożywotnią gwarancją. Odwiedź www.przewodywoplocie.pl i poznaj szczegóły naszej oferty!

Adres

WUKA Jakub Wrutniak
ul. Bitwy nad Bzurą 39/45
99-100 Łęczyca
tel. +48 606454479
email: kontakt@przewodywoplocie.pl
www.przewodywoplocie.pl WWW:

OPIS FIRMY

Zaufaj światowej marce, bo naprawdę warto! Tylko u nas w standardzie dostajesz to, za co gdzie indziej trzeba sporo dopłacić:
  • Przewody z maszynowo zaciskanymi końcówkami ze stali nierdzewnej - bez dopłat
  • K O L O R końcówek do wyboru - bez dopłat
  • K O L O R O W E koszulki ochronne na przewodach - bez dopłat
  • Wysyłka zamówionego kompletu - wliczona w cenę
  • Dożywotnia gwarancja - bez dopłat

Dlaczego warto wymienić przewody na te w stalowym oplocie?
Większość obecnie sprzedawanych motocykli wyposażona jest (przeważnie ze względu na "cięcie kosztów" przez producentów) w przewody hamulcowe wykonane z gumy. Ich wielką wadą jest to, że pod wpływem ciśnienia wytworzonego w układzie hamulcowym zwiększają swą objętość pochłaniając jednocześnie część siły, która powinna zostać przekazana na tłoczki hamulcowe. Co gorsza, z wiekiem ich właściwości ulegają pogorszeniu i sami producenci zalecają wymianę fabrycznych przewodów gumowych już po czterech latach użytkowania!
Najlepszym wyjściem jest wymiana przewodów hamulcowych na przewody w stalowym oplocie. Przewody w oplocie nie zmieniają swojej objętości pod wpływem ciśnienia i z wiekiem nie tracą swych właściwości. Wybierając markowe przewody możesz być pewien, że ich trwałość z pewnością dorówna trwałości Twojego motocykla, a zwiększona skuteczność układu hamulcowego przełoży się nie tylko na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale również na większą radość z jazdy, jaką może dać maszyna w przewidywalny sposób reagująca na polecenia jeźdźca. To wszystko zapewniją oferowany na tej stronie zestawy przewodów hamulcowych brytyjskiej firmy HEL.

HEL oferuje obecnie swoje wyroby w 34 krajach na pięciu kontynentach. Oferta firmy nie ogranicza się wyłącznie do przewodów hamulcowych w oplocie. HEL jest także renomowanym dostawcą aluminiowych chłodnic oleju i cieczy chłodzącej. Znajdują one zastosowanie nie tylko w motocyklach użytkowników indywidualnych, ale także w motocyklach używanych przez zawodowców na torze. To właśnie powiązania ze sportem sprawiły, że HEL był pierwszym producentem oferującym przewody w oplocie z końcówkami tytanowymi. Dziś może je nabyć każdy motocyklista, któremu zależy na jak największej wytrzymałości przy zachowaniu minimalnej wagi przewodu. Więcej o produktach HELa dowiesz się z aktualnego katalogu (pdf). Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem któregokolwiek z tych produktów skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie i czasie dostawy.


Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę