tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przeprawa w morzu błota - ekstremalne wyzwanie dla quadów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przeprawa w morzu błota - ekstremalne wyzwanie dla quadów

Autor: Janusz Bębenek 2018.01.19, 13:46 Drukuj

Drobne niewygody to nieodłączna część wypraw na quadach. Ich kierowcy są w stanie znieść skrajne temperatury, brud, kurz, owady i trochę nieodłącznego błota. Może nawet nie trochę, całe tony błota. Czasem jednak przychodzi moment, kiedy ze łzami w oczach wspominają ciepłe kapcie i fotel przed telewizorem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę