tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praca w Shoei
NAS Analytics TAG

Praca w Shoei

Autor: Informacja prasowa 2013.05.10, 09:49 Drukuj

Specjalista ds sprzedaży akcesoriów motocyklowych

Jeśli potrafisz określać i realizować swoje cele, przekształcać trudności w szanse, budować zaufanie, a przy tym jesteś entuzjastą motocykli to szukamy właśnie takiej osoby jak TY!

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie i obsługa kontrahentów firmy - głównie kanałami IT - (e mail, telefon),
  • okazyjnie w sposób mobilny,
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami,
  • tworzenie indywidualnych ofert handlowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek marki,

Wymagamy:

  • doświadczenia w kontaktach B2B - warunek konieczny,
  • prawa jazdy kategorii A, B - warunek konieczny,
  • język angielski i/lub niemiecki w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomości branży motocyklowej - mile widzialne,
  • umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności samodzielnego i aktywnego działania,
  • znajomości technik sprzedaży i negocjacyjnych

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w naszym biurze handlowym w Warszawie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjny system wynagradzania zależny od wyników,
  • pakiet szkoleń,
  • pracę w zgranym zespole specjalistów handlowych,

Aplikacje w postaci CV oraz Listu Motywacyjnego(wraz z klauzulą) prosimy o przesyłanie na adres: kontakt(at)shoei-europe.com

Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Zdjêcia
Komentarze
Poka¿ wszystkie komentarze