tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policja ostrzega przed jazdą bez motocyklowej odzieży
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policja ostrzega przed jazdą bez motocyklowej odzieży

Autor: Lovtza 2013.08.06, 07:42 36 Drukuj

Brytyjska policja ostrzega przed jazdą bez motocyklowej odzieży. Obok znajdziecie zdjęcie młodzieńca zamieszczone przez stróży prawa z Dorset, który zaliczył stosunkowo niegroźny upadek na motocyklu przy małej prędkości. Chłopak miał na sobie t-shirt oraz jeansy.

Na Wyspach Brytyjskich panuje obecnie, podobnie jak u nas zresztą, okres bardzo ciepłej, letniej pogody. Dla wielu motocyklistów to oczywista pokusa aby w upalne dni jeździć w samych koszulkach i krótkich spodenkach. Efekty? Bywają takie, jak na zdjęciu…

NAS Analytics TAG

Chris Smith, policjant zajmujący się w hrabstwie Dorset programem Bikesafe (inicjatywa brytyjskich policjantów motocyklistów zmierzająca do poprawienia bezpieczeństwa motocyklistów na drogach) stwierdził przy okazji publikacji tego zdjęcia:

"Nie da się wystarczająco mocno podkreślić tego że powinno się jeździć w odpowiedniej motocyklowej odzieży ochronnej - nawet jeśli poruszamy się z małymi prędkościami i na krótkich dystansach.

Chłopak na zdjęciu spadł z motocykla przy relatywnie niewielkiej prędkości w terenie zabudowanym. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, co mogłoby się stać, gdyby jechał główną drogą z dużą szybkością. Obrażenia zagrażałyby życiu"

Ciekawe co na to Włosi?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 14
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: pmp 06/08/2013 19:10

szerokiej drogu

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę