tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Pod Kontrolą" - nadchodzi ostre stunt video Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Pod Kontrolą" - nadchodzi ostre stunt video

Autor: Informacja prasowa 2008.10.31, 15:45 2 Drukuj

Obejrzyj najbardziej odjechany film tego sezonu!

Już niebawem w sprzedaży pojawi się najostrzejszy film tego sezonu - „Pod Kontrolą". Tylko czy, aby na pewno wszystko jest pod kontrolą?

Film ukazuje gwiazdy polskiej sceny stuntu, takie jak: Stunter 13, Pasio, Raptowny, Simpson, Wheelieholix, Ostra Jazda, Street Terror Crew, FRS Zamość i wiele, wiele innych!!!

W tle filmu gra super muzyka takich wykonawców jak:

- Paluch
- Ortodox
- Rearrange
- Gieber
- Tallib
- Fanatycy Flow

Sprzedaż rusza już 22. listopada. Tego też dnia odbędzie się premiera filmu! Impreza odbędzie się w Krakowie w ‘Music Bar 9' na ul. Szewskiej (na samym rynku!). Start filmu o 22:00 a potem szalona imprezowa noc do samego rana! Nie przegap tego! Adres strony, przez którą będzie można nabyć film podamy, gdy tylko zostanie ona uruchomiona.

Oczywiście film nie powstałby gdyby nie pomoc ze strony sponsorów. A jest ich wielu:

Motto Wear, Naxa, Grafnet, Hurtownia elektryczna K.Ordecki, eBall , Mote Clothing , Internetowy sklep motocyklowy 4bikes.pl

Produkcja: www.PodKontrola.com

Montaż: Ordi

Czas trwania filmu: 43min

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: KuraK 04/11/2008 00:04

Nie znasz się

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę