tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pod Kontrolą już w sprzedaży NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Pod Kontrolą już w sprzedaży

Autor: Alonzo 2008.11.21, 14:35 Drukuj

Przed nami oficjalna premiera filmu Pod Kontrolą, prezentującego polską scenę stuntową w sezonie 2008. Film można już teraz kupować na stronie internetowej

Jutro, czyli w sobotę 22. listopada w Krakowie odbędzie się oficjalna premiera filmu Pod Kontrolą, prezentującego polską scenę stuntową w sezonie 2008. Niecierpliwi fani stuntu mogą kupować ten film już teraz na stronie www.podkontrola.com.

O filmie pisaliśmy już w naszym serwisie. Wtedy też prezentowaliśmy trailer filmu. Już w poniedziałek przedstawimy Wam relację z premiery oraz podzielimy się z Wami pierwszymi wrażeniami z oglądania tej produkcji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę