tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwsza runda Mistrzostw Polski w Motocrossie [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwsza runda Mistrzostw Polski w Motocrossie [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.08.27, 09:33 Drukuj

Kurz po pierwszej rundzie ORLEN Mistrzostw Polski w Motocrossie już opadł. Nie do końca jeszcze opadły natomiast emocje. Przymusowa przerwa i mocno opóźniony start tegorocznego sezonu sprawiły, że nie tylko zawodniczki i zawodnicy byli głodni dobrego ścigania. Nam również tego bardzo brakowało.

Dlatego, w oczekiwaniu na drugą rundę ORLEN MXMP, która odbędzie się 5-6 września w Więcborku, podgrzewamy emocje oficjalną relacją z Człuchowa autorstwa BORNTOMX. Czujne oko kamery uchwyciło najważniejsze i najbardziej widowiskowe  momenty. Nie brakuje spektakularnych skoków, sytuacji na krawędzi oraz, nieodłącznego elementu tego sportu, czyli upadków.

NAS Analytics TAG

Tu znajdziemy najważniejsze momenty z rundy inauguracyjnej, a już niedługo pełną relację z Człuchowa będzie można obejrzeć na kanale Motowizja.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr