tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Panoramica delle Vette - droga tylko dla twardzieli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Panoramica delle Vette - droga tylko dla twardzieli

Autor: Konrad Bartnik 2018.06.27, 15:29 Drukuj

Panoramica delle Vette - górska pętla startująca i kończąca się we włoskim mieście Ravascletto to prawdziwe wyzwanie dla osób z lękiem wysokości. Wąska, kręta droga bez asfaltu, brak zabezpieczeń i częste osuwiska - przejazd motocyklem wymaga tu sporych umiejętności i pewności siebie.

Trasa o długości ok. 33 km została wytyczona w latach 1940-42. Znajduje się w północnych Włoszech, w pobliżu styku granic z Austrią i Słowenią, w prowincji Udine. Ma postać pętli, która startuje i kończy się w mieście Ravascletto. Po drodze czeka prawie kilometrowe przewyższenie, z najwyższym punktem na wysokości 1989 m n.p.m.

NAS Analytics TAG

Jest to dzika górska droga, tylko częściowo utwardzona. Po drodze nie ma żadnego zadaszonego obiektu, ani miejsca, gdzie można się schować przed częstymi w tym miejscu nawałnicami i osuwiskami skalnymi. Tuż obok trasy zieją przepaście, a wiele odcinków nie ma żadnych zabezpieczeń w postaci barierek czy murków. W zamian otrzymujemy niezapomniane widoki i wrażenia, które pozostaną do końca życia. Aby nie było zbyt krótkie, zanim tu wjedziecie, uczciwie oceńcie własne umiejętności na motocyklu i zdolność do pokonywania lęku przestrzeni - ta droga nie wybacza błędów.

Zobaczcie sami, jak Panoramica delle Vette i czyhające na niej niebezpieczeństwa wyglądają z perspektywy motocyklisty.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr