tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Padok WMMP z przymrużeniem oka - klip z I rundy nie tylko dla fanów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Padok WMMP z przymrużeniem oka - klip z I rundy nie tylko dla fanów

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.18, 11:35 16 Drukuj

Zapraszamy was wszystkich, nie tylko zagorzałych fanów do obejrzenia padokowej relacji z pierwszej rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski okiem uczestnika. Jak swoją produkcję opisali autorzy: 

„Michał Pernach (kamera) i Adam Badziak (prowadzenie) postanowili pokazać polskie wyścigi motocyklowe takie, jakimi je widzą.

Tu nie ma wyrafinowanych zdjęć, czy zaawansowanego montażu. Chcemy pokazać klimat panujący w padoku bez ustawianych wywiadów czy sesji. Lecimy "na żywca". Jest to pierwsza część filmu poświęcona zawodnikom i zespołom. W drugiej części będziemy podglądać atmosferę wyścigów.”

Wiecie dokładnie kto jest kim w WMMP? Może nie znacie głównych postaci wyścigowego padoku? Tak czy inaczej, nie będziecie żałowali 25 minut spędzonych na wycieczce po padoku z przymrużeniem oka:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 16
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę