tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Padok WMMP z przymrużeniem oka - klip z I rundy nie tylko dla fanów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Padok WMMP z przymrużeniem oka - klip z I rundy nie tylko dla fanów

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.18, 11:35 16 Drukuj

Zapraszamy was wszystkich, nie tylko zagorzałych fanów do obejrzenia padokowej relacji z pierwszej rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski okiem uczestnika. Jak swoją produkcję opisali autorzy: 

„Michał Pernach (kamera) i Adam Badziak (prowadzenie) postanowili pokazać polskie wyścigi motocyklowe takie, jakimi je widzą.

Tu nie ma wyrafinowanych zdjęć, czy zaawansowanego montażu. Chcemy pokazać klimat panujący w padoku bez ustawianych wywiadów czy sesji. Lecimy "na żywca". Jest to pierwsza część filmu poświęcona zawodnikom i zespołom. W drugiej części będziemy podglądać atmosferę wyścigów.”

Wiecie dokładnie kto jest kim w WMMP? Może nie znacie głównych postaci wyścigowego padoku? Tak czy inaczej, nie będziecie żałowali 25 minut spędzonych na wycieczce po padoku z przymrużeniem oka:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 16
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę