tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnie Suzuki z rocznika 2017 dostępne w doskonałych cenach!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnie Suzuki z rocznika 2017 dostępne w doskonałych cenach!

Autor: Materiał partnera 2018.08.24, 13:34 Drukuj

Zakup motocykla z wcześniejszego rocznika to doskonały sposób na własną, fabrycznie nową maszynę w bardzo korzystnej cenie. Pod koniec sezonu 2018 dostępne są jeszcze ostatnie egzemplarze Suzuki z rocznika 2017. Możecie je kupić z rabatem sięgającym aż siedmiu tysięcy zł!

W wyprzedażowej ofercie znajdziecie niemal wszystkie modele z aktualnego katalogu. Są to skutery Burgman w wersjach 125, 400 i 650, turystyczne V-stromy 250, 650 i 1000, a także motocykle z serii GSX-S oraz GSX-R. Szczegółowy wykaz modeli znajdziecie na stronie polskiego importera Suzuki.

Ilość dostępnych motocykli jest ściśle limitowana, dlatego już dziś odwiedź najbliższego dealera Suzuki, by zarezerwować wymarzony pojazd.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę