tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatni pogodny weekend wyprzedaży
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatni pogodny weekend wyprzedaży

Autor: Informacja reklamowa 2017.09.30, 12:44 Drukuj

Mogliśmy narzekać na pogodę prawie przez cały rok, ale na pewno nie w ten weekend. Jednocześnie jest to weekend wielkich wyprzedaży - Inter Motors obniża ceny swoich produktów nawet o 50 procent!

Najlepsze co może nas spotykać, to rozpoczęcie posezonowych wyprzedaży na tyle wcześnie, aby zdążyć jeszcze przetestować kupioną odzież, czy akcesoria w bieżącym sezonie, nie czekając do wiosny. I ten pogodny weekend zdecydowanie na to pozwala!

Sprawdź wyprzedażową ofertę - daj się zaskoczyć!

Kiedy jest najlepszy moment za zakupy?

Oczywiście na samym początku wyprzedaży, bo czeka na nas prawie pełna rozmiarówka, najlepsze okazje i najbardziej przecenione, choć wciąż pełnowartościowe artykuły.

Kaski, buty, rękawice, kurtki, spodnie i inne motocyklowe akcesoria i gadżety takich firm jak: Alpinestars, Puma, Oxford, Ixon, Segura, Shark, Shoei, Macna, FLY, Nexx, Ispido, Interphone, nawet 50% taniej!! W sumie ponad 36 000 przecenionych produktów!

Nie czekaj na koniec sezonu i przede wszystkim - nie daj się wyprzedzić!

Wszystkie przecenione produkty znajdziesz na stronie dystrybutora 


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę