tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 OldtimerbazaR w Katowicach już 20 maja Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

OldtimerbazaR w Katowicach już 20 maja

Autor: Informacja prasowa 2012.05.16, 10:44 Drukuj

Wszystkich miłośników motocykli zabytkowych i współczesnych zapraszamy na OldtimerbazaR do Katowic 20 maja 2012r. na teren Międzynarodowych Targów Katowickich przy ul. Bytkowskiej 1.

Ponad dwustu wystawców sprzedających motocykle współczesne i zabytkowe, części, akcesoria, odzież, literaturę, militaria, starocie, zabytki techniki.

OldtimerbazaR to nie tylko giełda – to także widowisko dla pasjonatów motoryzacji. Koledzy, hobbyści, fascynaci, dyletanci i inni będą mogli zobaczyć setki współczesnych motocykli i dziesiątki zabytkowych pojazdów.

Dodatkową atrakcją na OldtimerbazaR są pokazy stuntu w wykonaniu Rafała „Stunter13” Pasierbka, którego jesteśmy sponsorem.

Więcej na www.OldtimerbazaR.pl
Pytania prosimy kierować: e-mail info(at)oldtimerbazar.pl lub telefonicznie 601 788 327.
Serdecznie zapraszamy!!!

Godziny otwarcia : od 7 do 14tej
Cena biletu wstępu : 12 zł.
Dzieci do lat 10: wstęp bezpłatny
Parking bezpłatny !!!
Dobra wiadomość dla motocyklistów :  wjazd motocyklem 12 zł (motocykl + kierowca).

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę