tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odholowanie motocykla? To możliwe...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odholowanie motocykla? To możliwe...

Autor: Lovtza 2012.09.11, 14:12 9 Drukuj

Dla nas motocyklistów aksjomatem jest to, że parkujemy gdzie chcemy, a precyzyjniej rzecz ujmując - tam gdzie jest wystarczająco dużo miejsca, aby postawić jednoślad. Płatność za parkowanie, blokada na kole, odholowanie na lawecie? Takie tematy nas nie dotyczą. Teoretycznie.

Praktycznie możemy się jednak mocno zdziwić. Zobaczcie jakie trafiło do na zdjęcie. Godziny późno wieczorne, środek tygodnia, centrum Warszawy... Uwieczniono na nim odholowywany motocykl (!). Niefortunnie dla siebie i swojego portfela właściciel DRki stanął na małej, osiedlowej uliczce z zakazem postoju.

Zastanowiła nas jeszcze jedna rzecz. Widoczna na fotografii „laweta” raczej nie wygląda na przystosowaną do transportu motocykli. Ciekawi jesteśmy kto weźmie na siebie odpowiedzialność w przypadku zniszczenia jednośladu przyłapanego do auta ogromną ilością pasów montażowych. Tak czy inaczej uważajcie. Orły ze Straży Miejskiej jak widać nie przepuszczają w dobie kryzysu żadnej okazji…

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę