tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy odcinek programu "Przyjazne motocyklistom" już dziś!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy odcinek programu "Przyjazne motocyklistom" już dziś!

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.09, 12:16 Drukuj

Już dziś o 21:20 na kanale Motowizja kolejny, dziesiąty odcinek programu "Przyjazne motocyklistom", w którym zobaczycie m.in. wywiad ze znanym zawodnikiem WMMP Irkiem Sikorą oraz weźmiecie udział w lekcji motocyklowej gymkhany. Tego nie można przegapić!

Tym razem prowadzący program "Przyjazne motocyklistom" Robert Skawiński i Ola Kutz porozmawiają z Irkiem Sikorą, który po wielu sukcesach jako zawodnik WMMP odnalazł się w biznesie jako dealer BMW. Irek zdradzi kilka szczegółów ze swojego prywatnego życia oraz oceni swoje szanse na powrót do sportu. Ekipa programu dokonała również porównania możliwości hybrydowego auta BMW i8 i sportowego motocykla BMW S1000R. Próba miała miejsce na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Zainteresowani gymkhaną będą mogli podejrzeć, jak wyglądają treningi tej dyscypliny we wrocławskiej szkole nauki jazdy Kursant. Tym razem Robert osobiście pozna granice przyczepności motocykla i nie będzie to łatwa lekcja...

NAS Analytics TAG

Zapowiedź najbliższego odcinka znajdziecie na oficjalnym profilu programu, który możecie oglądać na Motowizji w każdy czwartek o godz. 21:20. Powtórki: Piątek 17:20 Sobota 9:20 Sobota 22:00 Poniedziałek 13:20 Wtorek 9:20 i Czwartek 1:20. Kanał motoryzacyjny Motowizja dostępny jest w wielu sieciach kablowych oraz serwisach VOD, m.in. NC+, UPC, VECTRA, Orange TV, Multimedia Polska, TOYA, Netia, TVN Player.pl i w usłudze Play NOW.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę