tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy odcinek programu "Przyjazne motocyklistom" już dzi¶! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy odcinek programu "Przyjazne motocyklistom" już dzi¶!

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.09, 12:16 Drukuj

Już dziś o 21:20 na kanale Motowizja kolejny, dziesiąty odcinek programu "Przyjazne motocyklistom", w którym zobaczycie m.in. wywiad ze znanym zawodnikiem WMMP Irkiem Sikorą oraz weźmiecie udział w lekcji motocyklowej gymkhany. Tego nie można przegapić!

Tym razem prowadzący program "Przyjazne motocyklistom" Robert Skawiński i Ola Kutz porozmawiają z Irkiem Sikorą, który po wielu sukcesach jako zawodnik WMMP odnalazł się w biznesie jako dealer BMW. Irek zdradzi kilka szczegółów ze swojego prywatnego życia oraz oceni swoje szanse na powrót do sportu. Ekipa programu dokonała również porównania możliwości hybrydowego auta BMW i8 i sportowego motocykla BMW S1000R. Próba miała miejsce na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Zainteresowani gymkhaną będą mogli podejrzeć, jak wyglądają treningi tej dyscypliny we wrocławskiej szkole nauki jazdy Kursant. Tym razem Robert osobiście pozna granice przyczepności motocykla i nie będzie to łatwa lekcja...

Zapowiedź najbliższego odcinka znajdziecie na oficjalnym profilu programu, który możecie oglądać na Motowizji w każdy czwartek o godz. 21:20. Powtórki: Piątek 17:20 Sobota 9:20 Sobota 22:00 Poniedziałek 13:20 Wtorek 9:20 i Czwartek 1:20. Kanał motoryzacyjny Motowizja dostępny jest w wielu sieciach kablowych oraz serwisach VOD, m.in. NC+, UPC, VECTRA, Orange TV, Multimedia Polska, TOYA, Netia, TVN Player.pl i w usłudze Play NOW.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę