tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy KTM 790 Duke - na gorco z testw [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy KTM 790 Duke - na gorco z testw [video]

Autor: Barry 2018.03.11, 19:29 1 Drukuj

Zakończyły się już testy nowego księcia w rodzinie. KTM 790 Duke spełnił nasze oczekiwania, a w niektórych aspektach nawet je przerósł! Zobaczcie krótki film z testów, które odbyły się na słonecznej Gran Canarii.

Na początek mamy dla was kilka nagrań z pokładu nowego Duke’a 790. Możecie też posłuchać, jak brzmi nowy, dwucylindrowy silnik KTMa. Ciekawostką jest fakt, że choć cylindry ustawiono w rzędzie, dźwięk do złudzenia przypomina ten generowany przez jednostki typu V2. To w znacznej mierze zasługa przesunięcia wykorbień wału o 75 stopni. Zobaczcie, posłuchajcie i oceńcie sami. My jesteśmy na tak!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr