tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowiutka Yamaha R6 wychodzi na światło dzienne

Nowiutka Yamaha R6 wychodzi na światło dzienne

Autor: M.B. 2017.09.07, 10:31 1 Drukuj

Nie ma chyba na świecie motocyklisty, który nie chciałby widzieć, jak jego nowy motocykl wyłania się z transportowego pudła. Niestety niewielu z nas może pozwolić sobie na zakup fabrycznie nowego sprzętu. Zobaczcie zatem jak transportowy karton opuszcza nowiuteńka Yamaha R6 rocznik 2017.

Zazdrościmy pierwszemu właścicielowi tej R6. Oprócz tego, że będzie posiadał całkowicie nowiutką Yamahę, to jeszcze jego egzemplarz jest sławny…

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę