tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe twarze w Bogdanka Racing
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Nowe twarze w LW Bogdanka

Autor: Łukasz Świderek 2010.04.07, 11:32 4 Drukuj

„Podczas gdy Bartek nie raz już udowodnił, że jest Asem, mamy nadzieje, że Sebastian zostanie Jokerem klasy Superstock 600"

Na początku roku informowaliśmy was, że Daniel Bukowski i Marcin Walkowiak pozostają na kolejny sezon z zespołem Bogdanka Racing. Dziś możemy poinformować was, że ich partnerami będą Bartek Wiczyński i Sebastian Zieliński.

Bartka Wiczyńskiego pewnie nie trzeba kibicom WMMP za bardzo przedstawiać, wystarczy wspomnieć, że od lat notorycznie kończy kolejne sezony na podium, a w 2005 roku był Mistrzem Polski Superstock 1000. W tym sezonie Bartek stawia sobie nowe wyzwanie i zamierza powalczyć o tytuł w klasie Superbike. Oczywiście jego bronią nadal będzie Honda CBR 1000RR.

W świąteczny weekend Bartek zamiast objadać się jajkami odbył pierwsze testy sezonu na Niemieckim torze Eurospeedway Lausitz.

„W piątek i w sobotę miałem okazję trenować na mojej Hondzie CBR 1000RR przygotowanej w specyfikacji Superbike. Tor w Lausitz jest bardzo techniczny, dlatego mogłem dobrze przetestować nowe zawieszenie. Motocykl spisywał się bardzo dobrze, mocy jest aż za dużo, także teraz pozostaje mi tylko przyzwyczajać się powoli do nowego sprzętu. W tym roku oprócz klasy zmieniłem także team na Bogdanka Racing. Będę jeździć z Marcinem Walkowiakiem i Danielem Bukowskim, dlatego myślę, że będzie to bardzo udany sezon dla nas wszystkich, bo będziemy nawzajem się dopingować i motywować do coraz lepszych wyników. Współpraca z managerem teamu Igorem Piaseckim jak i wspomnianymi zawodnikami układa się bardzo dobrze, dlatego myślę, że będziemy tworzyć zgraną „bandę", nie tylko na torze, ale i poza nim. Czasy, jakie osiągałem podczas pierwszych treningów w tym roku nastawiają mnie optymistycznie na ten sezon i już nie mogę się doczekać kolejnych jazd".

Sebastian Zieliński starty w klasie mistrzowskiej rozpoczął w 2009 roku i sezon zakończył na ósmym miejscu w Superstock 600, najwyżej wśród zawodników, którzy mogą startować w tej klasie w 2010.

„Jestem już po testach w Hiszpanii, przed pierwszą rundą planuję jeszcze kilka wyjazdów treningowych. Jestem bardzo zadowolony, że w tym sezonie wystartuję w barwach Bogdanka Racing, to może tylko pomóc".

Manager zespołu Igor Piasecki, który z determinacją rozbudowuje swoją stajnię powiedział nam:

„Jestem bardzo zadowolony, że Bartek wystartuje w naszym zespole. Mimo młodego wieku jest on jednym z najbardziej doświadczonych i wszechstronnych zawodników w stawce, doskonale rozumiejącym sport ze strony technicznej jak i po względem przygotowania fizycznego i mentalnego. Oprócz tego, że jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce jest też świetną osobowością, zawsze pogodny i sympatyczny. Przez ostatnie lata był naszym rywalem, ale mimo tego stosunki z nim zawsze układały się wzorowo, miałem nadzieję, że kiedyś wystartuje w naszych barwach i udało się... Kolejny As w talii Bogdanki. Podczas gdy Bartek nie raz już udowodnił, że jest Asem, mamy nadzieje, że Sebastian zostanie Jokerem klasy Superstock 600. Już jest szybki, wierzymy, że w 2010 dzięki pomocy zespołu powalczy o tytuł."

foz bartek wiczynski wmmp 2009 016
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo2
yam paw
logo rutmar
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę