tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie uwierzysz, że to wyratował... Marc Marquez w akcji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie uwierzysz, że to wyratował... Marc Marquez w akcji

Autor: Barry 2019.05.19, 08:33 Drukuj

Marc Marquez już wielokrotnie dawał nam podstawy by podejrzewać, że nie jest człowiekiem, tylko przybyszem z kosmosu. Właśnie dołożył kolejny argument za tą drugą opcją...

W ten weekend najszybsi motocykliści świata przenieśli się do Le Mans na rundę MotoGP Francji. Marc Marquez zadbał o dostarczenie mocnych wrażeń swoim fanom już w pierwszym treningu wolnym... Co tu dużo mówić, sami zobaczcie, z jakiej opresji uratował się tym razem:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę