tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie uwierzysz, że to wyratował... Marc Marquez w akcji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie uwierzysz, że to wyratował... Marc Marquez w akcji

Autor: Barry 2019.05.19, 08:33 Drukuj

Marc Marquez już wielokrotnie dawał nam podstawy by podejrzewać, że nie jest człowiekiem, tylko przybyszem z kosmosu. Właśnie dołożył kolejny argument za tą drugą opcją...

W ten weekend najszybsi motocykliści świata przenieśli się do Le Mans na rundę MotoGP Francji. Marc Marquez zadbał o dostarczenie mocnych wrażeń swoim fanom już w pierwszym treningu wolnym... Co tu dużo mówić, sami zobaczcie, z jakiej opresji uratował się tym razem:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę