tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nagroda Bloger Roku 2016 Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nagroda Bloger Roku 2016

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.03.13, 14:38 1 Drukuj

Ścigacz.pl przyznaje nagrodę Bloger Roku 2016 autorowi popularnego bloga "Jazda Na Kuli". Gratulujemy i przekazujemy na ręce Adama symboliczną statuetkę.

Doceniając ogrom pracy, poziom merytoryczny publikowanych materiałów, a także popularność wśród czytelników, postanowiliśmy drugi rok z rzędu uhonorować nagrodą Bloger Roku Adama - autora bloga "Jazda Na Kuli". Gratulujemy i czekamy na kolejne publikacje.

NAS Analytics TAG

Poniżej zamieszczamy komentarz nagrodzonego blogera:

Serdeczne podziękowania dla redakcji portalu Ścigacz.pl, za wyróżnienie mnie po raz drugi statuetką Blogera Roku. Radość z poprzedniej nagrody jeszcze nie minęła, a tu spotyka mnie kolejna motywująca niespodzianka. Jednak szczególne wyrazy wdzięczności należą się moim czytelnikom - osobom, które czytają, komentują, bądź udostępniają moje treści. Tak naprawdę to blog ''Jazda Na Kuli'' istnieje dla Was, bo bez Waszej aktywności żaden z opublikowanych tam artykułów nie miałby większego sensu. Niejako przy okazji zachęcam do zakładania własnych przestrzeni na Riderblog.pl, przekonałem się bowiem niejednokrotnie, że wielu z moich czytelników nosi w sobie spory literacko - motocyklowy potencjał. Zatem raz jeszcze dziękuję wszystkim i zapraszam na kolejny rok moich blogowych opowieści.

Adam "Jazda Na Kuli"

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę