tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nagroda Bloger Roku 2016
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nagroda Bloger Roku 2016

Autor: Piotr Barry Barya 2017.03.13, 14:38 1 Drukuj

Ścigacz.pl przyznaje nagrodę Bloger Roku 2016 autorowi popularnego bloga "Jazda Na Kuli". Gratulujemy i przekazujemy na ręce Adama symboliczną statuetkę.

Doceniając ogrom pracy, poziom merytoryczny publikowanych materiałów, a także popularność wśród czytelników, postanowiliśmy drugi rok z rzędu uhonorować nagrodą Bloger Roku Adama - autora bloga "Jazda Na Kuli". Gratulujemy i czekamy na kolejne publikacje.

NAS Analytics TAG

Poniżej zamieszczamy komentarz nagrodzonego blogera:

Serdeczne podziękowania dla redakcji portalu Ścigacz.pl, za wyróżnienie mnie po raz drugi statuetką Blogera Roku. Radość z poprzedniej nagrody jeszcze nie minęła, a tu spotyka mnie kolejna motywująca niespodzianka. Jednak szczególne wyrazy wdzięczności należą się moim czytelnikom - osobom, które czytają, komentują, bądź udostępniają moje treści. Tak naprawdę to blog ''Jazda Na Kuli'' istnieje dla Was, bo bez Waszej aktywności żaden z opublikowanych tam artykułów nie miałby większego sensu. Niejako przy okazji zachęcam do zakładania własnych przestrzeni na Riderblog.pl, przekonałem się bowiem niejednokrotnie, że wielu z moich czytelników nosi w sobie spory literacko - motocyklowy potencjał. Zatem raz jeszcze dziękuję wszystkim i zapraszam na kolejny rok moich blogowych opowieści.

Adam "Jazda Na Kuli"

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr