tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nagroda Bloger Roku 2016
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nagroda Bloger Roku 2016

Autor: Piotr Barry Barya 2017.03.13, 14:38 1 Drukuj

Ścigacz.pl przyznaje nagrodę Bloger Roku 2016 autorowi popularnego bloga "Jazda Na Kuli". Gratulujemy i przekazujemy na ręce Adama symboliczną statuetkę.

Doceniając ogrom pracy, poziom merytoryczny publikowanych materiałów, a także popularność wśród czytelników, postanowiliśmy drugi rok z rzędu uhonorować nagrodą Bloger Roku Adama - autora bloga "Jazda Na Kuli". Gratulujemy i czekamy na kolejne publikacje.

NAS Analytics TAG

Poniżej zamieszczamy komentarz nagrodzonego blogera:

Serdeczne podziękowania dla redakcji portalu Ścigacz.pl, za wyróżnienie mnie po raz drugi statuetką Blogera Roku. Radość z poprzedniej nagrody jeszcze nie minęła, a tu spotyka mnie kolejna motywująca niespodzianka. Jednak szczególne wyrazy wdzięczności należą się moim czytelnikom - osobom, które czytają, komentują, bądź udostępniają moje treści. Tak naprawdę to blog ''Jazda Na Kuli'' istnieje dla Was, bo bez Waszej aktywności żaden z opublikowanych tam artykułów nie miałby większego sensu. Niejako przy okazji zachęcam do zakładania własnych przestrzeni na Riderblog.pl, przekonałem się bowiem niejednokrotnie, że wielu z moich czytelników nosi w sobie spory literacko - motocyklowy potencjał. Zatem raz jeszcze dziękuję wszystkim i zapraszam na kolejny rok moich blogowych opowieści.

Adam "Jazda Na Kuli"

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr