tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na motocyklowe wakacje zgarnij sakwy do motocykla i 20% zniżki na assistance w podróży! NAS Analytics TAG

Na motocyklowe wakacje zgarnij sakwy do motocykla i 20% zniżki na assistance w podróży!

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.08.06, 16:40 Drukuj

Wybierasz się na motocyklowy wyjazd po Polsce lub Europie? Obawiasz się awarii, przebitej opony lub innych problemów, które mogłoby popsuć Twoje motocyklowe wakacje?

Tylko teraz dostajesz 20% zniżki na ubezpieczenie Allianz Assistance, które obejmie ochroną Twój motocykl przez cały rok lub krótkookresowo, w wybranym przez Ciebie terminie wakacyjnego wyjazdu. Z takim ubezpieczeniem możesz być spokojny!

Niezależnie od tego, czy w Twoim motocyklu rozładuje się akumulator, zgubisz kluczyki, czy po prostu zabraknie Ci paliwa - z Allianz Assistance masz zagwarantowaną pomoc na miejscu lub w razie konieczności, odholowanie do najbliższego serwisu.

 

Allianz Assistance RGB

 

Cena Twojego spokoju jest teraz jeszcze niższa, bo wybierając ubezpieczenie Allianz Assistance w dniach 06.08.2019 - 30.08.2019 otrzymujesz 20% zniżki.

Dodatkowo można również zostać obdarowanym zestawem uniwersalnych sakw do motocykla. Żeby dać sobie szansę, wystarczy podzielić się z nami na Facebooku zdjęciem z jednego ze swoich motocyklowych wyjazdów! Wejdź na facebooka Ścigacz.pl i dołącz do zabawy!

Sakwy do motocykla 01

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę