tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Murder Days 2 - stunt po hiszpańsku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Murder Days 2 - stunt po hiszpańsku

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.10, 11:43 1 Drukuj

Ostry trening w wykonaniu Javiego Almazana Lopeza 

W czasie swojej stunterskiej podróży po Europie, Stunter13 miał okazję odwiedzić między innymi Javiego Almazana Lopeza. Po treningu z nim, Rafał powiedział „Czas spędzony z Javim, który zajeżdżając trzy do czterech silników w roku jest prawdziwym mordercą motocykli, będę z pewnością dobrze wspomniał.”

Javi, jeden z najlepszych stunterów w Hiszpanii, wypuścił teraz drugi film ze swoich treningów, o wymownej nazwie „Murder Days 2”. Jak zwykle w jego wykonaniu, znalazło się sporo energicznych combosów i nowych, szalonych tricków. No i nie mogło też zabraknąć efektownych gleb...

stunt Javi Almazan Lopez
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę