tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Munro znw w akcji! Bratanek rekordzisty sprbuje pobi jego rekord prdkoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Munro znw w akcji! Bratanek rekordzisty sprbuje pobi jego rekord prdkoci

Autor: Raff 2018.08.06, 17:16 Drukuj

Bratanek sławnego Burta Munro zamierza pobić rekord prędkości ustanowiony przez swojego stryja w 1967 roku. Lee Munro również wykorzysta do tego celu motocykl Indian.

Burt Munro to prawdziwa legenda prędkości. W wieku 68 lat, na 47-letnim, własnoręcznie zmodyfikowanym motocyklu Indian, pobił on rekord prędkości na słonym jeziorze Bonneville, osiągając prędkość ponad 295 km/h.

NAS Analytics TAG

Bratanek Burta - Lee Munro, postanowił pobić rekord swojego stryja, także na motocyklu Indian. Projekt aktywnie wspierany jest przez Indiana, który pomaga w przygotowaniu motocykla do wyścigu. Próba bicia rekordu odbędzie się podczas 70. edycji Bonneville Speed Week (11-17 sierpnia).

Lee Munro wystartuje w klasie Modified Partial Streamliner 1350. Spodziewana prędkość to około 322 km/h.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr