tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motul Ścigacz MotoGP trip 2018

Motul Ścigacz MotoGP trip 2018

Autor: Artykuł sponsorowany 2018.07.10, 09:33 Drukuj

Jesteś fanem MotoGP? Chcesz dołączyć do ekipy Ścigacz.pl w trakcie czeskiego Grand Prix?

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wielu polskich kibiców wybiera właśnie tą rundę MotoGP, gdyż tor jest całkiem blisko polskiej granicy, atmosfera jest rewelacyjna, a i nitka toru niepowtarzalna.

Ścigacz.pl wraz z firmą MOTUL wybiera się na miejsce, by po raz kolejny podziwiać zmagania najszybszych motocyklistów świata. Jak to ma wyglądać?

Ruszamy już w czwartek motocyklami i zapraszamy Was do wspólnego przejazdu do Czech. Naszą bazą wypadową będzie opisywany wcześniej przeze mnie CAMP A, czyli kamping usytuowany przy samym torze i otwarty tylko i wyłącznie dla motocyklistów.

Bilety jeszcze są, choć ten konkretny kamping ma ich ograniczoną ilość. Możecie sprawdzić ich dostępność choćby TUTAJ. Poza wspólnym kibicowaniem i biesiadowaniem, razem wjedziemy motocyklami na tor, zaraz po sobotnich kwalifikacjach, a dla kibiców spoza kampingu, zorganizujemy mały konkurs na miejscu.

Sama zabawa jest przewidziana dla wszystkich obecnych w tym terminie na torze. Pogadamy sobie o MotoGP i pochodnych tematach, by na koniec przekazać Wam trochę drobnych upominków i voucherów na te większe. Przewidujemy podarunki mniejsze i większe, oraz małą niespodziankę.

Co trzeba zrobić, by mieć taką możliwość?

Wystarczy pojawić się przy bramie głównej toru, od strony paddocku w sobotę o godzinie 10:00. Tam będziemy z banerem Ścigacz.pl, po którym rozpoznacie naszą grupę. Nagród będzie cała masa, więc warto do nas dołączyć, skoro i tak będziecie na miejscu.

Zapraszam więc Was do wspólnej zabawy, jak również wspólnego kibicowania. Z miłą chęcią pokażę Wam najciekawsze miejsca i trybuny, a wieczorem…co się dzieje w Brnie, zostaje w Brnie 😊.

My startujemy w czwartek 2 sierpnia i zostajemy do niedzielnego popołudnia. Atrakcji na miejscu jest zdecydowanie więcej, niż zmagania trzech klas wyścigowych i tego w TV nie zobaczysz. Do zobaczenia w Czechach.

Więcej informacji o możliwościach noclegowych i o samym torze znajdziesz w naszym przewodniku.

MotoGP w czeskim Brnie 13

The Doctor

motogp motul

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę