tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe akcenty na pikniku Fundacji Otwocka Jedynka
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe akcenty na pikniku Fundacji Otwocka Jedynka

Autor: informacja prasowa 2017.05.28, 13:36 Drukuj

Ostatnia majowa sobota okazała się idealnym momentem na zorganizowanie pikniku Fundacji Otwocka Jedynka, który odbył się w Szkole nr 1 w Otwocku. Rangę tego wydarzenia docenili motocykliści z klubu Zryw Mc Poland, którzy tłumnie przyjechali na miejsce pikniku.

Co to jest Otwocka Jedynka? To fundacja, która uczniom najzdolniejszym, osiągającym sukcesy w różnych dziedzinach, w szkole i poza nią, funduje stypendia naukowe, artystyczne i sportowe. Od początku istnienia fundacji otrzymało je 89 uczniów. Fundacja dba nie tylko o najzdolniejszych uczniów, np. podczas ferii zimowych i wakacji organizując różnorodne zajęcia sportowe, plastyczne i komputerowe.

NAS Analytics TAG

Uczestnictwo Zryw Mc Poland to nie jedyny motocyklowy akcent podczas sobotniego pikniku. Nasz redakcyjny kolega Robert, wraz ze swoją żoną Miłką, uczestniczyli w tym wydarzeniu, a będąc jego współorganizatorami wiedzieli o nim dużo wcześniej. Dzięki temu namówili Rafała Sonika, który na początku tego roku gościł w naszej redakcji, by złożył autograf z dedykacją dla Fundacji Otwockiej Jedynki na swojej koszulce. Koszulka ta, wśród różnych innych przedmiotów, została zlicytowana (w tym koszulka Ścigacz.pl), a dochód z licytacji został przeznaczony na stypendia dla uczniów, które zostaną przyznane już w przyszłym miesiącu.

Rafal Sonik

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr