tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista goni uciekajcego konia z jego jedcem na miejscu pasaera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista goni uciekajcego konia z jego jedcem na miejscu pasaera

Autor: Alonzo 2021.04.17, 19:39 1 Drukuj

Czy koń, czy konie mechaniczne? Co wygrywa w wyścigu? Sprawdzaliśmy to jakiś czas temu i wynik tamtego testu nie pozostawiał żadnych złudzeń. Teraz nadarzyła się okazja do ponownego sprawdzenia tego, czy uciekający koń może pokonać konie mechaniczne w motocyklu i uciec przed pościgiem?

Ten motocyklista wykazał się nie tylko wielkim sercem, ale również dużą inteligencją. Zobaczył biegnącego mężczyznę w żółtej kamizelce, a następnie domyślił się, że może to być jeździec, któremu uciekł koń. Zaproponował mu pomoc i razem ruszyli w pościg za rumakiem:

NAS Analytics TAG

Po pewnym czasie okazało się, że nie wystarczy dogonić przestraszone zwierzę. Pomimo wielu prób jego uspokojenia koń za każdym razem zrywał się do dalszej ucieczki. W tym momencie niezbędne było już bardzo dobre opanowanie techniki jazdy na motocyklu. Pościg odbywał się po trawie, a w końcowej fazie sceny na filmie przypominają te, jakie znamy z westernów. Zobaczcie sami.

Przy okazji przypominamy również nasz wyścig konia fizycznego z końmi mechanicznymi:

https://www.scigacz.pl/Konie,mechaniczne,kontra,konie,czyli,motocykl,vs,kon,1635.html

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr