tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem po Salar de Uyuni NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Motocyklem po Salar de Uyuni

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.20, 09:35 Drukuj

To będzie prawdopodobnie jeden z najbardziej niesamowitych filmów jakie można obejrzeć w deszczowy, poniedziałkowy poranek. Oto Salar de Uyuni, największe wyschnięte słone jezioro na świecie, które mieści się w Boliwii.

NAS Analytics TAG
Jego niesamowitość polega na tym, że z racji bardzo płaskiej struktury, kiedy zalega na nim płytka woda, przy dobrej pogodzie tworzy się coś w rodzaju gigantycznego lustra. Więc... dlaczego nie pojechać tam motocyklem? Ciekawostka - Salar de Uyuni jest wykorzystywane do kalibracji satelitów badających strukturę ziemi. Wyobrażacie sobie jak niezwykłym widowiskiem byłoby ściganie się tam motocyklami w nocy?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę