tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem po Salar de Uyuni Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Motocyklem po Salar de Uyuni

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.20, 09:35 Drukuj

To będzie prawdopodobnie jeden z najbardziej niesamowitych filmów jakie można obejrzeć w deszczowy, poniedziałkowy poranek. Oto Salar de Uyuni, największe wyschnięte słone jezioro na świecie, które mieści się w Boliwii. Jego niesamowitość polega na tym, że z racji bardzo płaskiej struktury, kiedy zalega na nim płytka woda, przy dobrej pogodzie tworzy się coś w rodzaju gigantycznego lustra. Więc... dlaczego nie pojechać tam motocyklem? Ciekawostka - Salar de Uyuni jest wykorzystywane do kalibracji satelitów badających strukturę ziemi. Wyobrażacie sobie jak niezwykłym widowiskiem byłoby ściganie się tam motocyklami w nocy?

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę