tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Ducati bd skadane w Argentynie. Pierwsze takie przedsiwzicie z Volkswagenem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Ducati bd skadane w Argentynie. Pierwsze takie przedsiwzicie z Volkswagenem

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.06, 12:18 Drukuj

Ducati poinformowało, że dzięki współpracy z Volkswagen Group skorzysta z możliwości montowania motocykli w Argentynie. To pozwoli obniżyć koszty i ułatwić dystrybucję w Ameryce Łacińskiej.

Ducati ma ten przywilej, że właścicielem marki jest jeden z najpotężniejszych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Volkswagen ma w Argentynie prężnie działającą fabrykę i doskonale się tam sprzedaje. Ducati postanowiło umocnić swoją pozycję w tym regionie korzystając z możliwości otwarcia linii montażowych na terenie fabryki w Cordobie. Dotychczas Volkswagen udostępniał swoją sieć dystrybucji w celu sprzedaży motocykli.

NAS Analytics TAG

Pierwsze motocykle mają wyjechać z Cordoby jeszcze w tym roku. Ducati zacznie od modelu Scrambler Icon, ponieważ to właśnie jednoślady z serii Ducati Scrambler są najbardziej doceniane na argentyńskim rynku. Motocykle będą trafiały do Argentyny w częściach i tam zostaną złożone. To pozwoli na obniżenie opłat celnych. Montownia w Cordoba Industrial Center jest trzecią fabryką Ducati zlokalizowaną poza terytorium Włoch.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr