tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl piękny jak nigdy! Zaczynamy testy Bling Bling Cosmetics!!
NAS Analytics TAG

Motocykl piękny jak nigdy! Zaczynamy testy Bling Bling Cosmetics!!

Autor: News reklamowy 2019.12.24, 01:08 Drukuj

Kosmetyki specjalnie do motocyklowego detailingu? Dostaliśmy zestaw kosmetyków Bling Bling  - nowej marki, która wchodzi na polski rynek. Wykorzystamy zimę, by sprawdzić co nowy produkt może zrobić z naszymi motocyklami.

Terminem Bling Bling w języku angielskim określa się różne błyskotki i świecidełka - rzeczy, które nas cieszą i sprawiają, że czujemy się dobrze. Chłopaki, nie myślcie, że dotyczy to tylko kobiet - fajny zegarek, czy złoty łańcuch na szyi to też "bling bling".

Ta nazwa sporo obiecuje - w końcu dla każdego motocyklisty jego maszyna to taka właśnie błyskotka, każdy (i każda) z nas chce, by nasz jednoślad błyszczał się i był piękny. Wtedy przyjemność z jazdy możemy pomnożyć razy dwa. Co najmniej.

Kosmetyki motocyklowe Bling Bling to produkt premium. Świadczy o tym nie tylko deklaracja producenta, bo taką może złożyć każdy. Przede wszystkim zestaw, który otrzymaliśmy, to kompletna "kuracja detailingowa" dla motocykla. Począwszy od pędzelka do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, przez dwie, bardzo dobrej jakości ściereczki z mikrofibry, rękawicę do mycia, aż do kompletu trzech preparatów.

Każdy z nich jest oddzielnym krokiem w pielęgnacji motocykla - pierwszy czyści większe zabrudzenia, drugi to specjalistyczny szampon do mycia motocykla, a trzeci zabezpiecza motocykl przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i uwydatnia kolory poszczególnych elementów. Każdy z produktów jest dobrze opisany, więc zastosowanie "kuracji" nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy.

Marka Bling Bling Cosmetics narodziła się w studiu detailingu motocyklowego, z potrzeby przekazania wieloletniego doświadczenia i zarażania pasją innych motocyklistów. Bling Bling Cosmetics jest jedną z niewielu firm, która tworzy profesjonalne kosmetyki przeznaczone tylko i wyłącznie do motocykli. Każdy kosmetyk zawiera rzetelnie przetestowane składniki aktywne, dobrane specjalnie pod kątem jednośladów. Wielokrotne testy w studio detailingu i zbieranie opinii i testów wśród klientów zaowocowały stworzeniem marki premium od motocyklistów dla motocyklistów.

Wykorzystamy zimowy przestój naszych motocykli do sprawdzenia jak działają kosmetyki od Bling Bling. Efekty ocenimy już niebawem.

Więcej informacji: www.blingblingcosmetics.pl

Kontakt: kontakt(at)blingblingcosmetics.pl

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę