tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Bugatti. Bugatti Centodieci EB1400R Superbike
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Bugatti. Bugatti Centodieci EB1400R Superbike

Autor: Alonzo 2020.10.28, 21:46 Drukuj

Bugatti Centodieci to najnowszy super samochód od Bugatti. Centodieci nawiązuje do legendarnego Bugatti EB110. Auto miało być wyprodukowane jedynie w 10 egzemplarzach. Bazą był najnowszy Bugatti Chiron, ale w przypadku Centodieci projektanci podrasowali trochę silnik oraz zdjęli trochę kilogramów z Chirona, aby nowy model był jeszcze szybszy.

Jednym z charakterystycznych elementów Bugatti Centodieci są poziomie poprzeczki przedniego zderzaka oraz poziome ledowe światła. Centodieci napędza 8-litrowe W16 o mocy 1600 KM mocy. Przy tak dużej mocy i napędzie na 4 koła trudno zmierzyć czas rozpędzania do 100 km/h, gdyż losowe czynniki mogą zmieniać ten czas o dziesiąte sekundy, a to oznacza kilkunastoprocentowe różnice w czasie całkowitym. Niemniej setki możemy się spodziewać już po 2,5 sekundy (producent podaje 2,4 sekundy). Ciekawy jest też czas rozpędzania od od 0 do 200 km/h  - jest to niesamowite 6 sekund. Żeby Centodieci było lżejsze od Chirona, zrobiono, na przykład, wycieraczki z włókna węglowego!

NAS Analytics TAG

Co gdyby Bugatti zamiast kolejnego supesamochodu zrobiło motocykl? Styliści zmierzyli się z tym problemem i zaprezentowali wizualizację, nazwaną Bugatti Centodieci EB1400R Superbike. Elementy stylistyczne, charakterystyczne dla Centodieci, zaadaptowali do bryły motocykla. Powstało coś, co możecie zobaczyć na powyższym filmie.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr