tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hesketh wybuduje Veyrona wrd motocykli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hesketh wybuduje Veyrona wrd motocykli

Autor: Beavis 2015.02.24, 09:12 1 Drukuj

Brytyjska manufaktura produkująca luksusowe motocykle zarzeka się, że chce zbudować Bugatti Veyrona jednośladów.

Hesketh to marka z długimi tradycjami głównie w motosporcie samochodowym (ich zespół w F1 był ostatnim prywatnym zespołem, który wygrał wyścig, a za sterami siedział sam James Hunt). Należąca do Lorda Hesketh firma w swoim czasie budowała także motocykle. Po latach marka została wskrzeszona przez brytyjskiego przedsiębiorcę, Paula Sleemana. Ich pierwszym motocyklem jest Hesketh 24 (były numer startowy Hunta), który został zaprezentowany w zeszłym roku podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood. Od tego czasu 16 z 24. motocykli trafiło w ręce szczęśliwych klientów. 

NAS Analytics TAG

W wywiadzie dla Telegraph Paul Sleeman przyznał, że 6-osobowy skład Hesketh pracuje nad nowym motocyklem. 

Jeśli Hesketh 24 to Aston Martin, to nasz kolejny sprzęt to Bugatii Veyron wśród motocykli - komentował z dumą Sleeman. 

Osobiście uważałbym z takimi określeniami. Oczywiście, Hesketh 24 wygląda świetnie. Ale ważący 250 kg motocykl wyposażony w nieco ponad 120-konnego, chłodzonego powietrzem twina to niekoniecznie szczyt osiągów i technologii. Jeśli Veyron jest jednym z najmocniejszych i najszybszych samochodów świata, to Hesketh musi bardzo mocno się postarać, żeby czymkolwiek zaskoczyć motocyklistów (zwłaszcza w świetle szalonego Kawasaki H2R). 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr