tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto2 GP Portugalii: Przed nami fina wszechczasw. Horror ju w eliminacjach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Moto2 GP Portugalii: Przed nami fina wszechczasw. Horror ju w eliminacjach

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.11.22, 00:59 Drukuj

W niedzielnym wyścigu aż czterech zawodników będzie walczyło o tytuł mistrzowski, a są nimi kolejno Enea Bastianini, Sam Lowes, Luca Marini i Marco Bezzecchi. Zgromadzili oni kolejno 194, 180, 176 i 171 punktów. Sam Lowes przyjechał do Portugalii ze złamanym prawym nadgarstkiem. Wicelider klasyfikacji generalnej nabawił się kontuzji podczas trzeciego treningu wolnego w Walencji. Ubiegłotygodniowy wyścig ukończył przez to na 14. miejscu.

NAS Analytics TAG

Treningi wolne wygrywali kolejno Marcos Ramirez, Luca Marini i Remy Gardner. Walka o pole position była zacięta. Na pierwszym miejscu pojawiali się Bulega, Fernandez, Marini i Lowes. Ostatecznie pole position padło łupem Gardnera, który wykręcił czas 1'42.592. Pierwszy rząd uzupełnią Luca Marini i Fabio Di Giannantonio. W drugim rzędzie staną Enea Bastianini, Sam Lowes i Jorge Martin. Z walczącej o tytuł mistrzowski czwórki najgorzej poradził sobie Marco Bezzecchi, który znalazł się dopiero na 12. miejscu.

Wyścig Moto2 startuje o godzinie 13:20 i będziecie mogli go obejrzeć na www.polsatsport.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr