tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto3 GP Portugalii: Fernandez najszybszy w kwalifikacjach, kandydaci do tytuu w tyle
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Moto3 GP Portugalii: Fernandez najszybszy w kwalifikacjach, kandydaci do tytuu w tyle

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.11.22, 00:52 Drukuj

W ten weekend do walki o tytuł mistrzowski w klasie Moto3 staną Albert Arenas, Ai Ogura i Tony Arbolino, którzy w kwalifikacji generalnej mają kolejno 170, 162 i 159 punktów. Dla każdego jest co najmniej kilka scenariuszy na zwycięstwo, więc niedzielny wyścig będzie niezwykle ciekawy.

W trzech sesjach treningów wolnych na czele było dwóch zawodników - w pierwszym i trzecim treningu najszybszy był Jaume Masia, a w drugim - Albert Arenas. Pole position wywalczył Raul Fernandez i jest to jego piąta w tym roku wygrana w kwalifikacjach Moto3. Fernandez zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 134 punktów i matematycznie ma szanse na trzecie miejsce podium, ale do tego potrzebowałby cudu.

NAS Analytics TAG

Pierwszy rząd uzupełnią Jeremy Alcoba i Ayumi Sasaki. W drugim rzędzie staną Tatsuki Suzuki i dwóch z trzech pretendentów do tytułu mistrzowskiego - Ai Ogura i Albert Arenas. W najgorszej sytuacji jest Tony Arbolino, który pojedzie dopiero z 27. pola startowego.

Wyścig Moto3 rusza o godzinie 12:00 i będziecie mogli go obejrzeć na www.polsatsport.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr