tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi Le Mans Vanguard. Custom w hodzie dla legendarnego motocykla [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi Le Mans Vanguard. Custom w hodzie dla legendarnego motocykla [FILM]

Autor: Raff 2018.07.29, 10:54 Drukuj

Guzzi Le Mans V85 Mark III to hołd szwajcarskiej firmy tuningowej dla legendarnego modelu Moto Guzzi Le Mans. Projekt powstał przy współpracy z marką odzieżową Vanguard.

Moto Guzzi Le Mans to jeden z najbardziej charakterystycznych motocykli włoskiej marki. Stworzono go do udziału w wyścigach długodystansowych. Motocykl stał się inspiracją wielu designerów i tunerów, a także obiektem marzeń miłośników sportów motocyklowych.

NAS Analytics TAG

Holenderska marka odzieżowa Vanguard stworzyła kolekcję ubrań inspirowanych legendą Moto Guzzi. Jednym z elementów kampanii reklamowej jest unikalny projekt "Master of Endurance". Szwjacarski warsztat customingowy Gannet Design otrzymał zadanie stworzenia nowoczesnej interpretacji klasycznego modelu Moto Guzzi Le Mans V850 Mark III z 1981 roku.

Równolegle z rozwojem projektu budowy customa, Vanguard opracował kolekcję toreb "V850" oraz dżinsów inspirowanych motocyklem. Konstruktorzy customa musieli zatem tak zaprojektować motocykl, by był spójny stylistycznie z resztą kolekcji.

Zbiornik paliwa, dolna owiewka i tył wykonane są ręcznie z aluminium. Motocykl pełen jest wysmakowanych detali - ręcznie modelowaną owiewkę, skórzane wykończenia, skórzaną kanapę z zamkiem błyskawicznym, unikalną tablicę przyrządów i wiele innych.

Zastosowano nową ramę pomocniczą, tylne amortyzatory YSS i nowe tuleje, które pozwoliły obniżyć i usztywnić przód. Felgi to seryjny produkt Moto Guzzi, ale konstruktorzy zdecydowali się pomalować je na czerwono. Silnik, który był w bardzo dobrym stanie, pozostawiono po uprzednim gruntownym przeglądzie i czyszczeniu. Wykonany ręcznie układ wydechowy, to dzieło specjalistów z Gannet Design.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr