tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mocno limitowany motocykl Ducati MH900e moe by twj. Nigdy nie opuci skrzyni
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mocno limitowany motocykl Ducati MH900e moe by twj. Nigdy nie opuci skrzyni

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.26, 13:19 2 Drukuj

Od czasu do czasu w sieci pojawiają się ciekawe ogłoszenia dotyczące sprzedaży nietuzinkowych motocykli, które nigdy nie opuściły skrzyni transportowej. Jednym z przykładów jest Ducati MH900e wystawione na sprzedaż w serwisie Bring A Trailer.

Motocykl został wyprodukowany w 2002 r., ale cała historia zaczyna się jeszcze w roku 1998, kiedy to podczas targów Intermot został pokazany jako szkic, a autorem był sam Pierre Treblanche. Dokładnie 1 stycznia 2000 r., minutę po północy ruszyła sprzedaż online, a do wzięcia było 2000 egzemplarzy w cenie 15 tys. euro. Pierwsza połowa została wyprzedana w zaledwie 31 minut, co było doskonałym wynikiem jak na owe czasy.

NAS Analytics TAG

Ducati MH900e zostało zbudowane na cześć Mike'a Hailwood'a, który w 1978 r. poprowadził włoską markę do zwycięstwa w Isle Of Man Tourist Trophy. Motocykl ma silnik L-twin o pojemności 904 cm3, który generuje maksymalną moc 74 KM. Oprócz tego jest tu sześciobiegowa skrzynia, regulowane tylne zawieszenie, monowahacz i oczywiście hamulce Brembo. Motocykl stanowił też podwaliny dla modelu SportClassic.

Egzemplarz wystawiony na sprzedaż ma numer 875 i nigdy nie opuścił skrzyni ładunkowej, ani nawet nie została ona otwarta. Motocykl jest własnością salonu Harley-Davidson w miejscowości Gaithersburg, w stanie Maryland. Maszyna najpierw trafiła z Bolonii do portu w New Jersey, a dopiero później do miejsca docelowego. W momencie pisania tej informacji cena jest na poziomie 35 tys. dolarów, a więc 150,6 tys. zł. Jeżeli macie ochotę nabyć ten nietuzinkowy sprzęt, to zajrzyjcie do serwisu Bring A Trailer.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr