tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Europy w Supercrossie - mamy dla was bilety! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Europy w Supercrossie - mamy dla was bilety!

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.13, 11:56 Drukuj

Już w najbliższą sobotę w Trójmieście odbędzie się polska runda Mistrzostw Europy w Supercrossie. W związku z tym wydarzeniem mamy dla was błyskawiczny konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne bilety!

Największa hala w Trójmieście, 170 ciężarówek ziemi i piachu, zawodnicy z 15 krajów i tona sportowych emocji - tak będą wyglądały sobotnie zawody z cyklu Mistrzostw Europy w Supercrossie w gdańskiej Ergo Arenie. Dokładny plan imprezy opisaliśmy już dla was w oddzielnym artykule. Teraz dorzucamy niespodziankę - cztery podwójne bilety dla zwycięzców naszego konkursu.

Pytanie jest bardzo proste i nawet jeśli pamięć chwilowo szwankuje, wystarczy spostrzegawczość. Kto był zeszłorocznym zwycięzcą klasy SX250? Prosimy o nadsyłanie odpowiedzi na adres redakcja(at)scigacz.pl, w tytule wiadomości wpisując "Konkurs Supercross". Wygrywają pierwsze cztery osoby, które nadeślą poprawną odpowiedź. Uwaga: do zawodów jest bardzo mało czasu, więc bilety wyślemy kurierem i bardzo ważne, żeby w mailu do nas podać również swoje dane: adres i numer telefonu. Powodzenia!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę