tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marynarka motocyklowa Brummel z podszewk z kevlaru ochroni kadego eleganckiego dentelmena
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marynarka motocyklowa Brummel z podszewk z kevlaru ochroni kadego eleganckiego dentelmena

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.08, 07:11 Drukuj

Jeżeli nawet na motocyklu chcecie wyglądać elegancko, to z pewnością zwrócicie uwagę na pomysł firmy Brummel, która stworzyła marynarkę zapewniającą bezpieczeństwo w trakcie jazdy motocyklem.

Oferta odzieży motocyklowej wyglądającej jak cywilna nadal jest uboga, a bardziej znani producenci raczej ograniczają się jedynie do produkcji ochronnych koszul, czasami dołączają do oferty także bluzy z kapturem. Co jeżeli chce się wyglądać elegancko? Tutaj warto zwrócić uwagę na produkt firmy Brummel, która wkrótce uruchomi zbiórkę w serwisie Kickstarter.

NAS Analytics TAG

Najważniejszą cechą produktu jest oczywiście podszewka wykonana z kevlaru firmy DuPont, która ma za zadanie ochronić skórę w razie szlifu. Na barkach i łokciach użyto protektorów CE poziomu drugiego. O dodatkowy komfort termiczny zadba wiatroodporna podpinka, która pozwoli na jazdę w chłodniejsze dni. Marynarka ma także elastyczne panele, które zapewnią swobodę ruchów na przykład podczas pokonywania zakrętów lub manewrów parkingowych. Marynarka posiada również system wentylacji.

Zbiórka w serwisie Kickstarter ma ruszyć w maju, ale dokładna data nie jest jeszcze znana. Cena w przedsprzedaży będzie wynosiła 529 dolarów, a cena regularna została ustalona na 649 dolarów. Marynarka będzie dostępna w trzech wariantach kolorystycznych - granatowy z kratą, gładki czarny i gładki granatowy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr