tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marka odzieży motocyklowej SPYKE w polskich rękach!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marka odzieży motocyklowej SPYKE w polskich rękach!

Autor: Informacja prasowa 2018.10.15, 13:17 Drukuj

Włoska marka odzieży i akcesoriów SPYKE, posiadająca bogatą historię w wyścigach  motocyklowych, w polskich rękach! Nowym właścicielem kultowej marki stała się firma Liberty Motors S.A. Już w listopadzie, podczas targów EICMA, zostanie zaprezentowana kolekcja 2019, a w marcu przyszłego roku będzie dostępna dla motocyklistów w Polsce.

SPYKE to marka premium, która cieszy się zaufaniem motocyklistów od ponad 40 lat, a to dzięki doskonałej jakości i bezpieczeństwu, jakie oferują produkty z jej asortymentu. Odzież producenta, mającego swoje korzenie we Włoszech, zyskała uznanie takich zawodników jak Troy Bayliss czy Michele Pirro.

NAS Analytics TAG

Dzięki nowemu właścicielowi - firmie Liberty Motors S.A., od marca 2019 roku odzież i akcesoria SPYKE dostępne będą w sklepach stacjonarnych I’M Inter Motors oraz sklepie internetowym www.imready.eu. W asortymencie sklepów znajdą się produkty przeznaczone do jazdy sportowej, turystycznej, a także miejskiej.

Centrala producenta pozostanie we Włoszech, jednak w Polsce, a dokładnie w Łodzi, zostanie otwarte centrum technologiczne, które, przy wsparciu Politechniki Łódzkiej, będzie pracować nad najwyższą jakością oferowanych przez SPYKE produktów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę