tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marka odziey motocyklowej SPYKE w polskich rkach!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marka odziey motocyklowej SPYKE w polskich rkach!

Autor: Informacja prasowa 2018.10.15, 13:17 Drukuj

Włoska marka odzieży i akcesoriów SPYKE, posiadająca bogatą historię w wyścigach  motocyklowych, w polskich rękach! Nowym właścicielem kultowej marki stała się firma Liberty Motors S.A. Już w listopadzie, podczas targów EICMA, zostanie zaprezentowana kolekcja 2019, a w marcu przyszłego roku będzie dostępna dla motocyklistów w Polsce.

SPYKE to marka premium, która cieszy się zaufaniem motocyklistów od ponad 40 lat, a to dzięki doskonałej jakości i bezpieczeństwu, jakie oferują produkty z jej asortymentu. Odzież producenta, mającego swoje korzenie we Włoszech, zyskała uznanie takich zawodników jak Troy Bayliss czy Michele Pirro.

NAS Analytics TAG

Dzięki nowemu właścicielowi - firmie Liberty Motors S.A., od marca 2019 roku odzież i akcesoria SPYKE dostępne będą w sklepach stacjonarnych I’M Inter Motors oraz sklepie internetowym www.imready.eu. W asortymencie sklepów znajdą się produkty przeznaczone do jazdy sportowej, turystycznej, a także miejskiej.

Centrala producenta pozostanie we Włoszech, jednak w Polsce, a dokładnie w Łodzi, zostanie otwarte centrum technologiczne, które, przy wsparciu Politechniki Łódzkiej, będzie pracować nad najwyższą jakością oferowanych przez SPYKE produktów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr