tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez wydaje swoj biografi!
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marc Marquez wydaje swoj biografi!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.06.05, 12:38 4 Drukuj

Wczoraj w Barcelonie odbyła się premiera biografii aktualnego mistrza świata i obecnego lidera serii MotoGP Marca Marqueza. Na spotkaniu z dziennikarzami obok kierowcy Hondy Repsol pojawili się autorzy książki Emilio Perez de Rozas i Mirco Lazzari. Obecny również był dwukrotny mistrz świata serii MotoGP Freddie Spencer, który napisał specjalną przemowę do biografii Hiszpana.

- Na początku nie chciałem tej książki, ponieważ uważałem, że jest za wcześnie na jej wydanie. Jednak Emilio i Mirco przekonali mnie do tego. Poprzedni sezon jak i ten aktualny są dla mnie bardzo udane, więc to świetna okazja na wydanie biografii. Jestem wdzięczny autorom jak i Freddiemu Spencerowi za pomoc w napisaniu mojej historii - mówił na konferencji Marc Marquez. 

NAS Analytics TAG

Książka głównie opowiada o poprzednim sezonie Marqueza, w którym został motocyklowym mistrzem świata. Dokładanie opisana jest emocjonująca walka o tytuł pomiędzy Hiszpanem, a Jorge Lorezno. Pojawiają się również historie z paddocku Hondy Repsol. Ponadto Marc w biografii wraca do dzieciństwa i swoich początków z wyścigami motocyklowymi.

Biografia Marca Marqueza trafiła już do księgarni w Hiszpanii i kosztuje 20 euro. Jeszcze nie wiadomo kiedy pojawi się w języku angielskim oraz czy będzie ją można kupić w polskich księgarniach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor:olxman 05/06/2014 19:01

o matko nastpny poeta !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr