tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malaguti upadło - fabryka zostaje zamknięta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Malaguti upadło - fabryka zostaje zamknięta

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.10.12, 08:32 4 Drukuj

Koniec marki Malaguti

Miesiąc temu pisaliśmy o poważnych problemach, w jakich znalazło się Malaguti. Produkcja została już wtedy wstrzymana, proces upadłościowy trwał i jedyną nadzieją miało być znalezienie nowego inwestora. Efekt jest jednak jasny – kryzys pochłonął markę z 81-letnią tradycją. Historyczna już fabryka Malaguti Moto w Bolonii zostanie zamknięta dnia 31. października.

Gian Carlo Muzzarelli, radny ds. działalności produkcyjnej:

„Jestem zasmucony i przerażony. Porzucenie „wysiłku robienia biznesu” w przeciwstawianiu się trudnościom to wciąż błąd, który będzie miał negatywny wpływ na kraj, pracowników, historię i kulturę regionu.”

Producent wyraził gotowość do zawarcia ugód z pracownikami, na podstawie której każdy dostanie 30 000 euro.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: user 11/07/2019 00:24

kompleksy

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę