tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Maksi skuter MBP SC300 zaprezentowany. Urban mobility w wersji premium od Keeway
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Maksi skuter MBP SC300 zaprezentowany. Urban mobility w wersji premium od Keeway

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.03.16, 07:17 Drukuj

MBP to marka premium Keeway, która od samego początku raczy nas ciekawymi konstrukcjami. Tym razem producent przedstawił coś na potrzeby miejskiej mobilności i jest to maksi skuter o oznaczeniu SC300, który ciekawie wygląda i jest dobrze wyposażony.

MBP SC300 to typowy przedstawiciel segmentu maksi skuterów, choć nie można mu odmówić ciekawej stylizacji przedniej lampy. Pojazd jest napędzany silnikiem o pojemności 278 cm3, który generuje maksymalną moc 25 KM, co powinno w zupełności wystarczyć do przemieszczania się po mieście i poza nim. Choć wygląd faktycznie wskazuje na coś, co mogłoby pretendować do skuterowej klasy premium, to w przypadku zawieszenia zastosowano z przodu klasyczny teleskopowy widelec. Hamulce pochodzą od J.Juan, którego właścicielem jest Brembo. Koła o średnicy 13 cali powinny pogodzić pewność prowadzenia z przyzwoitym poziomem komfortu.

NAS Analytics TAG

Duży ekran TFT daje dostęp m.in. do funkcji nawigacji GPS. W skuterze zastosowano również system bezkluczykowy dla wygodniejszej obsługi. Możliwe jest także łatwe zwiększenie przestrzeni bagażowej, ponieważ już w standardzie zamontowano stelaż na kufer, więc odpada jeden dodatkowy wydatek. Całość wygląda tak, że może się podobać i z pewnością znajdzie chętnych, którzy chcą mieć funkcjonalny i atrakcyjnie wyglądający maksi skuter w rozsądnej cenie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr