tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Makabryczne oświadczyny motocyklisty

Makabryczne oświadczyny motocyklisty

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.10, 15:42 Drukuj

Pamiętajcie - nigdy, przenigdy nie powtarzajcie tego numeru, nawet jeśli wasza druga połowa dysponuje ogromnym zapasem tolerancji i poczucia humoru. Zamiast spodziewanej dawki szczęścia rodzinnego może was bowiem spotkać grad ciosów i zerwanie znajomości.

Historia, która wydarzyła się w mieście South Cotobato na Filipinach, jest jak z kiepskiej komedii. Pewien motocyklista postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie w bardzo nietypowy sposób - inscenizując wypadek motocyklowy ze swoim udziałem. Udało mu się włączyć do swojego planu kilku funkcjonariuszy policji, dzięki czemu cała akcja wyglądała bardzo poważnie.

Zaalarmowana dziewczyna przyjechała na skuterze znajomego, a na miejscu zastała swojego ukochanego leżącego nieruchomo na asfalcie twarzą w dół. Policja zabezpieczała miejsce "wypadku", kierując ruchem. Podejrzeń przyszłej żony nie wzbudził nienaganny stan zaparkowanego obok motocykla - emocje musiały być naprawdę silne.

Kiedy policjanci przewrócili ciało na plecy, motocyklista ożył i wyciągnął pudełeczko z pierścionkiem. Mimo stresu i łez, oświadczyny zostały przyjęte. My wiemy jedno - u nas taka akcja by nie przeszła. Wszystkie kobiety, które znamy, zrobiłyby z nas kebab. Po nich policja, a po policji lokalna społeczność :)

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę