tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP: IMR przedua kontrakt z Pirelli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP: IMR przedua kontrakt z Pirelli

Autor: Informacja prasowa 2020.09.16, 11:13 Drukuj

Infront Moto Racing ogłosiło, że ​​Pirelli pozostanie oficjalnym dostawcą opon na Mistrzostwa Świata w Motocrossie do końca sezonu 2023.

Przez następne trzy sezony Pirelli będzie nadal obecne na wszystkich torach MXGP na całym świecie, z taką samą determinacją i pasją, jak na poczatku współpracy, oferując zawodnikom wyjątkowy produkt i usługi. Wraz z obecnością serwisowej ciężarówki Pirelli, marka otrzyma również widoczność wokół torów w postaci tablic reklamowych i globalnej widoczności.

NAS Analytics TAG

Włoski producent opon od dziesięcioleci uczestniczy w Mistrzostwach Świata w Motocrossie, zdobywając łącznie 72 tytuły Mistrza Świata z Antonio Cairolim, Jeffreyem Herlingsem, Jorge Prado, Timem Gajserem i legendami: Stefanem Evertsem, André Malherbem, Eric Geboersem, Jöelem Smetsem i Davidem Thorpe, żeby wymienić tylko kilku.

Dwie główne opony używane w MXGP to Pirelli Scorpion MX32 Mid Soft i Scorpion MX Soft. Wielu czołowych zawodników i zespołów w klasach MXGP i MX2 decyduje się na ten wybór ufając produktowi, aby osiągnąć najlepsze wyniki. W klasach Mistrzostw Świata w Motocrossie z opon Pirelli korzysta łącznie około 40 zawodników, w tym czołowe zespoły, takie jak Red Bull KTM Factory Racing, Team HRC, Monster Energy Yamaha Factory Racing MXGP i MX2, Gebben Van Venrooy Yamaha Racing, SM Action MC Migliori J1 Racing, Rockstar Energy Husqvarna MX2, F&H Kawasaki Racing i Diga Procross GasGas Factory Juniors, żeby wymienić tylko kilka.

Aby dać wyobrażenie o tym, jak wygląda wsparcie najszybszych zawodników na świecie, podczas jednego Grand Prix używanych jest średnio w sumie 450 opon i około 250 musów, aby zapewnić zawodnikom jak najlepszą przyczepność na torze podczas walki o najwyższe pozycje.

Podczas Grand Prix Emilia Romagna zawodnicy Pirelli Antonio Cairoli i Tom Vialle zwyciężyli odpowiednio w klasie MXGP i MX2, po raz kolejny osiągając najwyższe wyniki i umieszczając Pirelli na najwyższym stopniu podium. Cairoli zaliczył dwa solidne wyścigi, aby odnieść swoje 91. zwycięstwo w Grand Prix, podczas gdy Vialle odniósł niesamowite zwycięstwo w drugim wyścigu MX2, zapewniając sobie drugie z rzędu zwycięstwo na twardym torze. Dodatkowo Pirelli zdominowało podium klasy MXGP z Timem Gajserem i Jorge Prado, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr