tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOTOCYKLEXPO 2009 w nowym miejscu! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MOTOCYKLEXPO 2009 w nowym miejscu!

Autor: Redakcja 2008.10.13, 11:25 Drukuj

Co prawda targi dopiero w lutym, ale już teraz proponujemy zarezerwować sobie czas i sprawdzić na mapie nową lokalizację MOTOCYKLEXPO.

Już po raz czwarty w dniach 13 - 15 luty 2009 w Warszawie odbędą się Targi MOTOCYKLEXPO. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą importerów z branży motocyklowej i skuterowej, a także ATV. Obok nich nie zabraknie producentów i sprzedawców akcesoriów. Jest to największa, tego typu impreza w Polsce.

W roku 2009 zmienia się lokalizacja targów. Organizatorzy zapraszają zwiedzających na prawy brzeg Wisły, do nowych Hal Wystawienniczych MT Polska przy ul. Marsa 56.

scena modelki taniec
shoei kaski
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę