tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOTOCYKL EXPO 2008 UWAŻA SIĘ ZA OTWARTE! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MOTOCYKL EXPO 2008 UWAŻA SIĘ ZA OTWARTE!

Autor: Eristof 2008.02.01, 10:11 7 Drukuj

Największe w Polsce targi motocykli i skuterów wystartowały!

Wszystkich entuzjastów motocykli i skuterów oraz wszystkiego, co z tymi tematami związane zapraszamy do warszawskiej hali EXPO XXI na trzecią edycję największych w Polsce targów motocyklowych MOTOCYKL EXPO. Na ten dzień wiele osób czekało z wytęsknieniem, by móc w końcu zobaczyć wszystkie największe polskie firmy z branży motocyklowej i skuterowej, przedstawicieli branży ATV oraz producentów i sprzedawców akcesoriów motocyklowych pod jednym dachem. Zeszłoroczne targi odniosły ogromny sukces. Wzięło w nich udział aż stu wystawców i przyciągnęły one 16 tysięcy osób odwiedzających. Nie pozwól, by w tym roku na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie zabrakło Ciebie, bo zwiedzenie prawie 10.000m2 musi potrwać, a czas masz jedynie do niedzielnego wieczoru.

Wszystkie informacje odnośnie spraw organizacyjnych wraz z mapą dojazdu znajdziecie klikając tutaj. Tych, którzy nadal nie są przekonani, czy wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z poprzedniej edycji targów MOTOCYKL EXPO.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Kirk 01/02/2008 18:03

Największe? buhhaaa

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę