tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Long Way Up. Charlie Boorman i Ewan McGregor pojad zaskakujcymi motocyklami!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Long Way Up. Charlie Boorman i Ewan McGregor pojad zaskakujcymi motocyklami!

Autor: Raff 2019.09.09, 12:06 Drukuj

Podczas realizacji Long Way Up, trzeciej serii podróżniczej z udziałem Charliego Boormana i Ewana McGregora, wykorzystane zostaną elektryczne cruisery Harleya-Davidsona - Livewire.

Obie wcześniejsze serie - Long Way Round i Long Way Down były niezwykle popularne, można bez cienia przesady powiedzieć, że przyczyniły się do ogromnego wzrostu popularności turystyki motocyklowej.

NAS Analytics TAG

Niedawno gruchnęła wieść, że obaj aktorzy znów planują wybrać się w długą podróż. Spekulowano jakie motocykle zostaną przez nich wybrane - pojawiły się głosy, że mogą to być Moto Guzzi V85 - wszak McGregor jest ambasadorem tej marki. Mówiono też o Triumphach - z tą marką związany jest Boorman.

Rąbka tajemnicy ujawnił argentyński blog autoblog.com.ar, który dotarł do zdjęć frachtu ekipy filmowej ze Stanów Zjednoczonych, rozładowanego w porcie Ushuaia na Ziemi Ognistej w Argentynie. Znalazły się tam między innymi cztery motocykle Harley-Davidson Livewire, dwa elektryczne pick-upy Rivian R1T, dwa dostawczaki Mercedes Sprinter i pick-up Ford F350.

Wygląda więc na to, że tym razem aktorzy trasę z Patagonii - samego południa Ameryki, na odległą o ponad 24 tys. km Alaskę pokonają na elektrycznych cruiserach. Dużo prądu życzymy!

RIVIAN6-1742-default-large

RIVIAN8-7993-default-large

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr