tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Long Way Up. Charlie Boorman i Ewan McGregor pojadą zaskakującymi motocyklami! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Long Way Up. Charlie Boorman i Ewan McGregor pojadą zaskakującymi motocyklami!

Autor: Raff 2019.09.09, 12:06 Drukuj

Podczas realizacji Long Way Up, trzeciej serii podróżniczej z udziałem Charliego Boormana i Ewana McGregora, wykorzystane zostaną elektryczne cruisery Harleya-Davidsona - Livewire.

Obie wcześniejsze serie - Long Way Round i Long Way Down były niezwykle popularne, można bez cienia przesady powiedzieć, że przyczyniły się do ogromnego wzrostu popularności turystyki motocyklowej.

__________________________________________

Niedawno gruchnęła wieść, że obaj aktorzy znów planują wybrać się w długą podróż. Spekulowano jakie motocykle zostaną przez nich wybrane - pojawiły się głosy, że mogą to być Moto Guzzi V85 - wszak McGregor jest ambasadorem tej marki. Mówiono też o Triumphach - z tą marką związany jest Boorman.

Rąbka tajemnicy ujawnił argentyński blog autoblog.com.ar, który dotarł do zdjęć frachtu ekipy filmowej ze Stanów Zjednoczonych, rozładowanego w porcie Ushuaia na Ziemi Ognistej w Argentynie. Znalazły się tam między innymi cztery motocykle Harley-Davidson Livewire, dwa elektryczne pick-upy Rivian R1T, dwa dostawczaki Mercedes Sprinter i pick-up Ford F350.

Wygląda więc na to, że tym razem aktorzy trasę z Patagonii - samego południa Ameryki, na odległą o ponad 24 tys. km Alaskę pokonają na elektrycznych cruiserach. Dużo prądu życzymy!

RIVIAN6-1742-default-large

RIVIAN8-7993-default-large

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę