tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 okie w okie, bark w bark - coroczny wycig na ranczu Rossiego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

okie w okie, bark w bark - coroczny wycig na ranczu Rossiego

Autor: Janusz Bbenek 2018.12.06, 14:21 Drukuj

Od kilku lat, po zakończeniu sezonu MotoGP, Valentino Rossi organizuje w swojej posiadłości imprezę dla przyjaciół i uczniów jego akademii, której kulminacyjnym punktem są wyścigi na piaszczystym torze.

Posiadłość, znana jako VR46 Motor Ranch, położona jest na wzgórzach w okolicy Tavullii, rodzinnego miasta Valentino. Oprócz budynków mieszkalnych znajduje się w niej także 2,5 kilometrowy piaszczysty tor, składający się z 13 zakrętów i kilku zjazdów oraz podjazdów. Trenuje na nim nie tylko sam Rossi, ale też uczniowie jego VR46 Riders Academy, z których kilku robi już karierę w różnych klasach MotoGP.

NAS Analytics TAG

Od 2014 roku gospodarz organizuje tu imprezę na zakończenie sezonu, w czasie której ściga się ze swoimi uczniami i przyjaciółmi. Dwudniowe zmagania na łącznym dystansie 100 km to teoretycznie zabawa i relaks, ale na torze nie ma przebacz - zacięta walka trwa do ostatniego zakrętu. W tym roku Valentino podzielił się najwyższym stopniem podium z jednym ze swoich najzdolniejszych uczniów - Franco Morbidellim, który właśnie zakończył pierwszy sezon w klasie królewskiej MotoGP, a w kolejnym będzie zawodnikiem satelickiej ekipy Petronas Yamaha SRT.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr