tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kuba Stankiewicz gotowy na finaow bitw w mistrzostwach wiata FIM MiniGP World Series. Kiedy ostatnia runda?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kuba Stankiewicz gotowy na finaow bitw w mistrzostwach wiata FIM MiniGP World Series. Kiedy ostatnia runda?

Autor: Andrzej Sitek 2023.11.20, 10:57 Drukuj

Po ciężkim sezonie przed Kubą ostatnia już w bieżącej rywalizacji runda mistrzostw świata FIM MiniGP World Series. W najbliższy czwartek na linii startu stanie 36 zawodników z 18 krajów.

23 listopada w trzecim do wielkości mieście Hiszpanii rozegrana zostanie finałowa runda zmagań. W Walencji Kubę czeka bezpardonowa walka na torze, a jego zespół bardzo ciężka praca i stała gotowość do reakcji. Kwalifikacje odbędą się tradycyjnie dzień wcześniej, w środę 22 listopada. Wyścigi pierwszej, drugiej i trzeciej sesji zaplanowane są na 23 listopada. Szczegółowy harmonogram znajdziecie pod tym adresem.

NAS Analytics TAG

Kuba Stankiewicz to 13-letni zawodnik jeżdżący z sukcesami w klasie Pit Bike. Swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 4 lat i trenując ciężko pod okiem swojego taty, osiągnął poziom jazdy, jakiego mogą mu pozazdrościć nawet bardziej doświadczeni zawodnicy. W zawodach Pit Bike młody motocyklista startuje od 9 roku życia (od 2019 r.).

Kuba trenuje na motocyklu Ohvale 160. Jest to sprzęt przypominający prawdziwe jednoślady torowe - oczywiście w mniejszej skali. Nie jest to jednak zabawka. Na tego typu motocyklach trenują nawet zawodnicy z MotoGp. Nasz zawodnik jest aktualnym Mistrzem Polski w klasie MiniGP.

Wyścigi będą transmitowane na kanale YouTube: https://www.youtube.com/@fimminigp/streams

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr